Biz kimiz...

2004 yılında IFSAK ile başlayan fotoğraf yolculuğumuz 15 senedir kesintisiz devam etmekte.

IFSAK ta başlayan bu yolculuk temel fotoğraf ,portre,belgesel sokak fotoğrafçılığı ile devam etmiş olup, daha sonra düğün dış mekan çekimlerine odaklanarak bu konudaki eğitimler ve seanslar ile tecrübe artışı sağlanmıştır.

Bir havayolu şirketinin yarışmasında aldığımız 1.lik ddülü ilede rüştümüzü ispatlamış ve çalışmamız yolcu dergisinde yayınlanmıştır.

Dereceye giren bazı calısmalarımız kurumsal araç ve billboardlarda yayınlanmıştır. Bir sure skyturk gezi programları hazırlayan Cagatay SAHIN ekibine destek verilmiştir.

2010 Avrupa başkentleri projesinde Ispanya,Hollanda ülkelerinden gelen ortaöğretim öğrencilerine görsel rehberlik ve fotoğraf eğitimleri de sunulmuştur.

Şarap Fıçısı konulu belgeselimiz ulusal basında isim hakkı belirtilerek yayınlanmıştır.

En son KBFT(Kocaeli bağımsız Fotografcılar Derneği) deki görev ve Kısa film atelyemiz ile eğitim ve gelişim sürecimiz devam etmektedir.

Canon EOS 5D Mk4,Sony 6500,DJI Mavic Pro ve ışık ekipmanlarımızın yanısıra, Gitar,Keman,farklı renk şemsiye,cicek vb. aksesuarlarımızla da çekimlerinizi renklendirmekteyiz. Bayan 2 yeğenimle birlikte çalışarak gelin adaylarımızın daha konforlu olmaları için cekim ortamı sağlamaya çalışıyoruz yani biz 3 kişilik bir takımız…

Istanbul,Kocaeli,Sakarya,Bursa illerinde dış mekan düğün çekimi,otel reklam ,konser çekim,işyeri,restaurant çekim hizmetleri vermekteyiz.

Talep durumunda yurt dışındaki düğün çekimlerinize de yardımcı olabiliriz. Düğün sonrası istediğiniz bir mekan (Alacatı,Kapadokya gibi) planı dahilinde de hizmet verebiliriz.

Yurt dışında 2 dış mekan düğün cekimi yapılmış olup, müşterilerimize İngilizce,Rusca ve Arapca dillerinde de yardımcı olabilmekteyiz.


Saygılarımızla.
Ahmet Erdilek Fotoğrafcılık.

Ahmet Erdilek Fotoğrafçılık

Design By BKVL